Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1945’ten Günümüze…

Merhum Kurucumuz Orhan Bey, 1945 yılında babasından kalan kahve kavurma mesleğini ‘Kurukahveci Orhan’ adı ile markalaştırmış ve kahve tutkunlarının aradığı lezzet ve kıvamı ‘Türk Kahvesi’ için doğru çekirdekleri özenle seçerek sürdürülebilir şekilde yıllardır devam ettirmiştir.

Yılların getirdiği bilgi ve tecrübenin üçüncü dalga kahve tutkunlarına vazgeçilmez kahve çekirdekleri üretmesi için nitelikli kahve markası olarak ‘Altıntelve’ markası ile daha da güçlenmiştir. Daha sonra bu halkaya ‘CoffeeBeanBox’ markası yurtdışı markalaşma fikri olarak dahil olmuştur

Bugün bu noktada CoffeeBeanBox Altıntelve Geniş Ürün Yelpazesi ile Türkiye’nin Büyük Zincir Marketlerinde ve Online Kanallarda Kahve Severlerin Beğenerek Tükettiği ve Tüketicinin Güvenini Kazanan Bir Marka Olmuştur. Çok Daha İyileri için Her Gün Daha Büyük bir Azimle ve İstekle Dünyanın Her Yerinde Bu Kaliteyi Sunabilmek için çalışıyoruz.

Kahve severlerin her zaman ve her yerden iyi kahveye ulaşmalarını istiyoruz. İster market rafları isterse online kanallar. İyi kahveyi İyi Fiyata İçmenin Herkesin Hakkı Olduğunu Düşünüyoruz.

 

CoffeeBeanBox Ailesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.