Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Coffee Bean Box Altıntelve 4'lü Espresso Çekirdek Kahve Seti

450,67 TL
Single Origin Kolombiya’dan gelen Arabica çekirdeklerinden üretilen ve gerçek espressonun tadını bulmak isteyenlere hitap ediyor. Single origin kahve Coffee Bean Box kalitesini gerçek espresso sevenlerle buluşturuyor.
Single Origin espresso kahve çekirdeklerinin en saf hali olan Kolombiya kahvelerinden üretilmektedir. Single Origin, özel espresso çekirdeği sevenlere hitap ediyor.

Aynı Kahvede Özel Karışımın Sunulduğu Special Blend Espresso Çekirdekleri, Farklı Bir Kahve Deneyimi Sunmak İçin Özenle Paketleniyor ve Servise Hazır Hale Getiriliyor. Altıntelve Dünya Kahvelerini hasattan itibaren kavurma, öğütme ve paketleme dahil her aşamasında ayrı bir titizlik ve tecrübe ile kahve tutkunları için üretiyor.

Espresso Blend, Dünyanın En Kaliteli Kahve Çekirdeği Türü Olan Arabica Çekirdeklerinden Elde Edilmiştir. Ekstra Krema Takviyesi  Robusta Çekirdekleri İle Sunulan Barista Blend Espresso Özellikle Kahve Evlerinde Kahve Severlerin Yeni Favorisi Olmayı Hedefliyor. Coffee Bean Box Espresso Blend Baristanın 1 Kilogramlık Yeni Ambalajında Kalite, Kıymetini Bilenlerle Buluşuyor. 

Horeca Blend, En Güzel Espresso Çekirdeklerinin Altıntelve Tecrübesiyle Hazırlanmıştır. Hotel, Restoran Ve Cafelerde Tüketim İçin Özel Olarak Yoğun Aromalı Ve Yüksek Krema Düzeyi İle Üretilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.